fbpx

Залишити заявку

Залиште свій номер телефону і ми зв'яжемося з вами найближчим часом

  Ім'я
  Телефон
  Згода на обробку персональних даних
  ГлавнаяПродуктиВуличні світлодіодні екрани

  Вуличні світлодіодні екрани під ключ

  Яскраві, надійні та дуже ефективні для привернення уваги до вашої реклами, будівлі, бренду!

  Отримати консультацію

  Світлодіодний або LED екран для вулиці

  Яскрава та чітка картинка, надійність та довговічність, простота у використанні та гарантоване привернення уваги – це вуличні світлодіодні екрани, які понад 5 років виробляє компанія STAR-GROUP.
  У сучасному світі LED екрани давно стали частиною архітектури та головними інформаційними носіями зовнішньої реклами. Створюючи динамічні зображення на фасадах будівель, додатковий декор на ліхтарних стовпах і будучи повноцінним орієнтиром у «міських джунглях», LED панелі міцно посіли лідируючу позицію серед рекламних outdoor-носіїв.
  Абревіатура LED – це скорочена назва світлодіода – великі літери від Light Emitting Diode.

  Для виробництва вуличних LED екранів STAR-GROUP використовуються лише сертифіковані комплектуючі, п’ятикомпонентний компаунд, перевірені часом конструкції корпусів та сертифіковане програмне обладнання. Технічні характеристики світлодіодного екрану, який необхідний, саме ви можете обговорити з нашими консультантами.
  Головні технічні параметри, на які варто звернути увагу при оформленні замовлення:
  Розмір екрану, місце і спосіб його монтажу – для окремих екранів необхідно створення додаткових вітрозахисних конструкцій. Всі ці умови можна обговорити з консультантом нашої компанії. Ми можемо надати послуги посилення існуючої рекламної конструкції, наприклад основи білборда, запропонувати оптимальні системи монтажу на фасад будівлі. І все це у будь-якій точці України. Крок пікселя та відстань для огляду – два параметри, що впливають на чіткість зображення. Вуличні екрани пропонують досить велику відстань до очей глядачів і тому крок пікселя буде більше, ніж для внутрішніх екранів. Яскравість вуличного LED екрану ми рекомендуємо від 5000 нит, щоб зображення було помітним навіть у сонячний день. Також рекомендуємо встановлювати датчики освітлення, щоб яскравість світлодіодів регулювалася автоматично залежно від часу доби та інтенсивності сонячного освітлення вдень. Це суттєво продовжить термін служби вуличного світлодіодного екрану.

  Наші консультанти допоможуть вам скласти технічне завдання, а досвідчені інженери зроблять, змонтують та запустять в експлуатацію вуличний світлодіодний екран будь-якого розміру у будь-якій точці України у найкоротші терміни. З нами приємно мати справу, у наших співробітників прямі руки і ціна готового led екрану STAR-GROUP на 10-15% нижча від середньоринкової за рахунок власного виробництва.
  Приймаємо будь-які форми оплати, у тому числі із відстроченням платежу. Даємо гарантію на всю продукцію та обслуговуємо у пост гарантійний період.

  Професійне обладнання преміум класу

  Високоефективне обладнання преміум класу

  Виготовляємо та поставляємо обладнання для безперебійної роботи та тривалого терміну експлуатації

  Індивідуальний підхід

  LED-екран проектується під ваші потреби: розмір, роздільна здатність, спосіб кріплення, клас захисту, програмне забезпечення.

  Відповідальність, якість та професіоналізм – три кити нашого успіху

  Наш успіх залежить від успішності бізнесу наших клієнтів.

  У нашій компанії кожен спеціаліст – це майстер своєї справи.

  Ми завжди на зв’язку. Щоб використання LED-екрану було максимально ефективним, ми навчаємо клієнтів експлуатувати LED-екран, консультуємо та підтримуємо у пост гарантійний період.

  Головні переваги зовнішніх LED-екранів:

  Безмежна аудиторія

  Світлодіодний екран завдяки яскравості одразу привертає увагу. Кут огляду зовнішніх екранів до 180 градусів, тобто зображення або відео на такому екрані сприймається навіть бічним зором. Ефективність світлодіодного рекламного екрану вища у 30 разів у порівнянні зі звичайним графічним плакатом. Контрастне, динамічне зображення, яке з великої відстані значно збільшує аудиторію, а позитивне сприйняття таких зображень підвищує лояльність глядачів. У нічний час лід-екрани є орієнтирами, вони висвітлюють простір навколо себе і підвищують рівень почуття безпеки. Цей ефект впливає на підсвідомість і закріплює рекламне повідомлення у підкоренні мозку навіть без концентрації на носії реклами. А світлові шоу, які можна транслювати прямо на фасаді бізнес-центру завжди збирають широку аудиторію і стають об’єктами вірусного відео в соціальних мережах. Тому світлодіодні вуличні екрани навіть у маленьких містах із невеликим населенням – це потенційно мільйонна аудиторія за рахунок користувачів мережі Інтернет.

  Довговічність

  Вуличні світлодіодні екрани повинні цілий рік працювати 24/7 в умовах підвищеної вологості, запиленості, перепадів температур, опадів та яскравого сонячного освітлення. Для успішної роботи в такому агресивному середовищі корпус LED екрану оснащений спеціальним захистом електроустаткування рівня IP65. А безпосередньо екран – додатковим антивандальним захистом. При цьому ми припускаємо, що тривала експлуатація світлодіодних панелей може призвести до деяких пошкоджень. Тому конструкція LED екранів передбачає можливість роботи навіть за пошкодженої частини, а оперативний ремонт пошкодженого сегмента можна зробити без демонтажу всієї конструкції.

  Ефективність для бізнесу

  Можна цілу вічність дивитися як на світлодіодному екрані горить вогонь, тече вода та заробляються гроші на розміщення реклами. Причому світлодіодний екран у сенсі заробітку – безпрограшний варіант для всіх сторін. Власник світлодіодного екрану цілодобово заробляє на трансляції контенту, а ті, хто розмістив свою рекламу на такому носії, одержують гарантовані перегляди та лояльність аудиторії. Окупність установки вуличного екрану у великому місті – від 6 місяців з урахуванням витрат на електроенергію та технічне обслуговування.
  Крок 1 з 4

   Де екран буде встановлений?

   Наступне питання

   Виберіть розмір

   Ширина:
   Висота:
   Попереднє питання
   Наступне питання

   Вибір монтажу

   Попереднє питання
   Наступне питання

   Отримати розрахунок

   Заповніть форму нижче, наш спеціаліст зв’яжеться з вами після розрахунку вартості вашого проекту

   Ім’я
   Телефон
   Попереднє питання
   Наступне питання

   👌

   Заявка успішна!

   Протягом 20 хвилин наш спеціаліст зв’яжеться з вами після розрахунку вартості вашого проекту

   Оберіть відповідь
   і натисніть на неї

   Вуличний світлодіодний екран – символ XXI ст.

   Складно уявити сучасне місто без світлодіодних екранів на фасадах. Вони стали символом сучасної архітектури та головними зовнішніми інформаційними носіями для мільйонів жителів мегаполісів. Яскраві, динамічні, барвисті, часом несподівані – так відгукуються про ролики, побачені на вуличних екранах. Їх не можна не помітити. До них не можна бути байдужим. Вони вже частина культури і стають дедалі тоншими, легшими, енерго-економнішими. Вже стали звичними миготливі екранами хмарочоси і бізнес центри, що переливаються вогнями. Але світлодіодний вуличний екран у провінції завжди робить ефект бомби, що вибухнула, і стає центром тяжіння городян. Тому, щоб відбудуватися від конкурентів і зайняти лідируючу позицію в бізнес-ієрархії, досить невеликий інвестиції у вуличний лед-екран, на якому можна транслювати рекламу, спортивні змагання та будь-який інший контент. А якщо ви проводите захід та вам не потрібен вуличний екран для постійної експлуатації, ми пропонуємо вам оренду вуличних екранів

   Вуличні світлодіодні екрани для оренди

   це LED-панелі, які збираються для проведення заходу, після чого демонтуються. Вони оснащені зносостійкими замками, мають полегшений алюмінієвий корпус, невеликі розміри кабінету та транспортуються у турових кейсах у будь-яку точку України. Якщо у вас є потреба в оренді зовнішнього світлодіодного екрану для проведення концерту, фестивалю, спортивного заходу – телефонуйте нашим консультантам, домовимося.

   Оформити замовлення 🖐

   У вас виникли запитання? 🤙 Напишіть нам у зручний месенджер 📝 ⌚ Час роботи спеціалістів: з 09:00 до 21:00

   Оформити замовлення

   Питання-Відповідь

   У чому головна відмінність вуличного світлодіодного екрана від інтер’єрного?

   Хтось скаже «ціна» — вуличні екрани в середньому дорожчі. Але ми готові дати більш розгорнуту відповідь. Конструкція LED екрану є дисплеєм у корпусі, який є каркасом і захищає плати управління, систему охолодження та енергозабезпечення. Фронтальний бік дисплея – плоский екран зі світлодіодів. Каркас може бути виготовлений із металу, композитних матеріалів, а екран збирається з модулів, що складаються з пікселів, а пікселі – зі світлодіодів. Світлодіоди можуть бути однокольорові та повнокольорові. Великий екран монтується з кількох блоків, де кожен блок чи кабінет продовження попереднього. Для того, щоб вони показували цілу та єдину картинку, їх синхронізують між собою за допомогою спеціального програмного обладнання. Така конструкція спільна для всіх світлодіодних екранів. Вуличний екран відрізняється підвищеною яскравістю діодів, міцністю корпусу та додатковим захистом від впливу погодних умов, температур, вітру та механічних пошкоджень.

   Від чого залежить термін служби LED-дисплея?

   Термін служби світлодіодного екрану залежить від якості комплектуючих: діодів, плат, корпусу, від умов збирання – цехове виробництво або «гаражне», а також умов експлуатації. Чим довше та інтенсивніше на екран світить сонце, а саме – пряме сонячне проміння, тим швидше вигорають світлодіоди. Також термін експлуатації зовнішнього екрану знижують несприятливі погодні умови, сезонні та добові перепади температур.

   Який крок пікселя потрібен для зовнішнього/вуличного LED-дисплея?

   Крок пікселя для світлодіодного екрана розраховується з урахуванням мінімальної відстані, з якої потрібно бачити чітке зображення. Вуличні екрани припускають достатню відстань до очей глядачів, тому якісну, контрастну і чітку картинку можна забезпечити при великому кроці пікселя. Чим далі буде розташований екран від очей, тим крок пікселя може бути більшим. Точний розрахунок вам нададуть наші консультанти.

   Як керувати вуличним LED-дисплеєм?

   Управління світлодіодним екраном може бути дистанційним – пультом або з будь-якого пристрою, підключеного до мережі Інтернет, а також за допомогою прямого підключення через спеціальний роз’єм. Можна запускати вміст з комп’ютера, жорсткого диска, іншого цифрового носія або трансляцію з мережі. Якщо у вас кілька лід екранів у різних точках (географія розташування екранів не обмежена), ними можна керувати дистанційно з одного пристрою, об’єднавши в мережу. Навчання програмі для керування екраном для ваших співробітників безкоштовно. Крім цього, ми надаємо покрокову відео-інструкцію та навчитися керувати лед-екраном простіше, ніж сучасним smart-телевізором.

   Яка яскравість є оптимальною для вуличних світлодіодних екранів?

   Яскравість LED екрана – дуже важливий показник при виборі світлодіодної панелі, він вимірюється в нитках і для зовнішніх екранів рекомендується від 5000ніт. Для зовнішніх світлодіодних панелей прийнято використовувати яскравіші діоди, ніж для виробництва внутрішніх LED екранів, тому що на вуличні екрани потрапляють прямі сонячні промені, а екран навіть при максимальній освітленості повинен транслювати оптимальну картинку. Простіше кажучи, чим більше світла потрапляє на екран ззовні, тим яскравішим він має бути для збереження чіткості відео. Щоб заощаджувати електроенергію та не засліпити глядачів уночі, на вуличні світлодіодні екрани встановлюється датчик освітлення. Він регулює яскравість панелі залежно від часу доби. Частота зміни кадру та частота оновлення кадру – теж важливі показники, на які варто звернути увагу, якщо на екрані планується трансляція відео.

   Не знайшли необхідної відповіді? Напишіть нам!

   Отримати консультацію

   Задати питання StarGroup 🖐

   У вас виникли запитання? 🤙 Напишіть нам у зручний месенджер 📝 ⌚ Час роботи спеціалістів: з 09:00 до 21:00

   Задати питання

   Інші продукти