fbpx

Залишити заявку

Залиште свій номер телефону і ми зв'яжемося з вами найближчим часом

  Ім'я
  Телефон
  Згода на обробку персональних даних
  ГлавнаяПродуктиВуличні Медіафасади

  Вуличні Медіафасади під ключ

  STAR-GROUP продає, виробляє, доставляє, монтує та обслуговує світлодіодні медіафасади в будь-якій точці України.

  Отримати консультацію

  Реалізовані проєкти

  Що ховається за словом медіафасад?

  Медіафасад – це полегшена модель LED-екрану з менш щільною, але міцною, сітчастою конструкцією. Найчастіше такі екрани використовують для створення великих рекламних площ на фасадах торгово-розважальних центрів або висотних будов. Рейковий медіафасад може повністю закрити торець будівлі, його передню стіну частково або повністю. Так само бувають медіафасади з прозорого акрилу та відносно невеликі за розміром екрани, які створюють піксельні полотна та ідеальні для кріплення на стінах складної геометричної форми. Передача медіафасаду дуже схожа з аналогічним процесом у сучасних телевізорах. Для отримання повнокольорового зображення кожен піксель медіафасади забарвлюється в червоний, синій або зелений колір, а після проходження через нього струму видає потрібний відтінок. Оскільки медіафасад не перешкоджає проникненню денного світла в приміщення і не загороджує огляд, його можна розташовувати навіть перед вікнами.

  Професійне обладнання преміум класу

  Високоефективне обладнання преміум класу

  Виготовляємо та поставляємо обладнання для безперебійної роботи та тривалого терміну експлуатації

  Індивідуальний підхід

  LED-екран проектується під ваші потреби: розмір, роздільна здатність, спосіб кріплення, клас захисту, програмне забезпечення.

  Відповідальність, якість та професіоналізм – три кити нашого успіху

  Наш успіх залежить від успішності бізнесу наших клієнтів.

  У нашій компанії кожен спеціаліст – це майстер своєї справи.

  Ми завжди на зв’язку. Щоб використання LED-екрану було максимально ефективним, ми навчаємо клієнтів експлуатувати LED-екран, консультуємо та підтримуємо у пост гарантійний період.

  Прозорість, якість зображення та роздільна здатність медіафасаду

  Прозоріше сльози, міцніше алмазу

  Медіафасади мають різний ступінь прозорості. Для тих, хто хоче встановити екран на вітрині, стіні офісної чи житлової будівлі, ми можемо виготовити прозорі моделі. Через них люди, що знаходяться всередині приміщення, бачать сонячне світло, а перехожі – все, що відбувається у будівлі. Якщо доступ сонячного світла не надто важливий, можна зупинитись на непрозорому медіафасаді. Наші медіафасади надійно захищені від прямого сонячного проміння, блискавок, вологи, пилу і навіть вандалів.

  Розмір має значення

  По-перше, чим більше медіафасад, тим краще зображення, яке на ньому транслюється. Якщо планується медіафасад невеликого розміру, дозвіл має бути якомога вищим. По-друге, для трансляції відео-контенту знадобиться більш висока роздільна здатність, ніж для демонстрації статичних зображень.

  Нижче не означає гірше

  Від роздільної здатності екрана залежить якість зображення. Чим вище роздільна здатність, тим чіткішою виходить картинка. Але не варто сліпо гнатися за високими показниками, а варто врахувати цільове призначення та розміщення. Якщо медіафасад монтуватиметься на рівні даху багатоповерхівки, зображення з нього будуть дивитися тільки з пристойної відстані – можна вибрати роздільну здатність нижче. Або якщо медіафасад використовуватиметься для трансляції реклами поблизу швидкісної автомагістралі — роздільна здатність екрана також може бути невисокою. Якщо ж медіафасад планується як вітрину або афішу, краще вибирати моделі з високою роздільною здатністю. Інакше подивитись інформацію з екрана буде проблематично для користувачів

  Отримати консультацію

  Оформити замовлення 🖐

  У вас виникли запитання? 🤙 Напишіть нам у зручний месенджер 📝 ⌚ Час роботи спеціалістів: з 09:00 до 21:00

  Оформити замовлення

  Переваги медіафасадів від STAR-GROUP

  Отримати консультацію

  Правила монтажу медіафасадів

  Правильне проектування та монтаж медіафасаду – це його довговічність та функціональність у майбутньому. Помилки в монтажі високотехнологічного обладнання обходяться дорого, тому до таких робіт потрібно залучати фахівців, які знають всі тонкощі справи і мають достатній досвід виконання подібних замовлень. Спеціалісти компанії STAR GROUP займаються монтажем медіафасадів власного виробництва понад п’ять років, наші екрани прикрашають не лише столичні ТРЦ, а й будинки у багатьох містах України.
  Робота наших спеціалістів починається з обстеження об’єкта, твору вимірів та точних розрахунків. Далі складається інженерний план проекту. Відповідно до цього плану виготовляються екрани, кріпильні конструкції, каркаси. Перед доставкою на об’єкт вся продукція неодноразово тестується в цеху і після цього відвантажується до місця призначення.
  Другий етап монтажу – на стіні будівлі встановлюються кріпильні конструкції, потім знизу нагору встановлюються led-модулі. Якщо проектом передбачено додаткове обладнання, його монтують одночасно із модулями. Після встановлення кріплення та обладнання проводиться комутація – кабелі, об’єднані в єдину інтерактивну мережу, прокладаються між панелями. Панелі підключаються до електроживлення. Останній етап перед запуском – встановлення програмного забезпечення, налаштування, фінальне тестування та медіафасад готовий до трансляції контенту!

  Вопрос-Ответ

  Какие диоды и модули используются для медиафасадов?

  Параметры светодиодов подбираются в зависимости от задач, поставленных владельцем экрана. Для наружной рекламы используются как сверхяркие, так и SDM-светодиоды. Их размер варьируется в зависимости от разновидности. Количество светодиодов в одном модуле нефиксированное. Мощность, расположение и конструкция светодиодов подбираются исходя из требований, предъявляемых к конкретному медиафасаду. Мы производим медиафасады с разным шагом пикселя (от 2 до 12 мм) и характеристиками яркости (свыше 5500 кд/м²), а также используем для экранов модули различного размера и конфигурации.

  Какой угол обзора у медиафасада?

  Для максимального вовлечения потенциальной аудитории к просмотру контента на медиафасаде, мы проектируем экраны с широким углом обзора 140°.

  С какого расстояния будет видна информация на медиафасаде?

  Текст, размещенный на таком объекте, будет доступен для прочтения с расстояния более 200 метров.

  Можно ли использовать медиафасад как уличный кинотеатр?

  На медиафасаде можно транслировать любой видеоконтент, но стоит помнить, что экраны не оборудованы динамиками, поэтому кино будет без звука. Для трансляции звука нужны дополнительные инженерные решения. Но все возможно!

  Как управлять контентом медиафасада?

  Управление осуществляется при помощи графического контроллера. Благодаря этому элементу медиафасада происходит передача графической информации на дисплей. Видеокарта может быть как online, так и offline. Оnline вариант позволяет контролировать медиафасад при помощи ПК из любой точки мира. Чтобы online видеокарта работала, необходимо подключать ее к LAN-сети. Offline видеокарта считывает информацию с встроенной SD-карты или внешнего носителя. Такой вариант контроллера независим от ПК, однако без доступа к носителю обновить информацию на экране невозможно. И, конечно, с такой системой нельзя работать удаленно.

  Не знайшли необхідної відповіді? Напишіть нам!

  Отримати консультацію

  Задать вопрос StarGroup 🖐

  У вас возникли вопросы? 🤙 Напишите нам в удобный мессенджер 📝 ⌚ Время работы специалистов: с 09:00 до 21:00

  Задать вопрос

  Інші продукти