fbpx

Залишити заявку

Залиште свій номер телефону і ми зв'яжемося з вами найближчим часом

  Ім'я
  Телефон
  Згода на обробку персональних даних
  ГлавнаяПродуктиСвітлодіодний LED-кабінет

  Світлодіодний LED-кабінет

  STAR-GROUP продає, виробляє, доставляє, монтує та обслуговує LED кабінети – складники світлодіодного екрану

  Отримати консультацію

  Реалізовані проєкти

  LED-кабінет

  Перша асоціація при слові LED-кабінет у людини далекої від монтажу та виробництва світлодіодних панелей – це блискуча вогнями кімната, де всі стіни, стеля та підлога переливаються мільйоном відтінків світлодіодів… АЛЕ все не так, а набагато простіше.
  LED-кабінет – це кейс з дуже міцним корпусом, в якому лицьова частина – це екран – прикріплений до напрямних з металу світлодіодний модуль, а всередині вмонтовані плати та охолоджувальне обладнання та за допомогою якого можна швидко збирати, розбирати, та проводити технічне обслуговування екранів будь-якого розміру та форми. За допомогою замків, якими оснащений корпус кабінету, кілька аксесуарів можна збирати в одну конструкцію.

  Професійне обладнання преміум класу

  Високоефективне обладнання преміум класу

  Виготовляємо та поставляємо обладнання для безперебійної роботи та тривалого терміну експлуатації

  Індивідуальний підхід

  LED-екран проектується під ваші потреби: розмір, роздільна здатність, спосіб кріплення, клас захисту, програмне забезпечення.

  Відповідальність, якість та професіоналізм – три кити нашого успіху

  Наш успіх залежить від успішності бізнесу наших клієнтів.

  У нашій компанії кожен спеціаліст – це майстер своєї справи.

  Ми завжди на зв’язку. Щоб використання LED-екрану було максимально ефективним, ми навчаємо клієнтів експлуатувати LED-екран, консультуємо та підтримуємо у пост гарантійний період.

  Переваги LED кабінету

  Автономність роботи

  Навіть один модуль LED кабінету здатний транслювати контент, а зібраний з модулів екран працює за принципом блокчейн, коли, наприклад, охолодження всього екрану розподілено між усіма елементами та у разі несправності в одному з LED кабінетів, його легко замінити, не розбираючи весь екран у цілому , достатньо вийняти несправний елемент з лицьового боку.

  Універсальність форми

  Різноманітність варіантів LED кабінетів забезпечує принцип легко – для складання різних конфігурацій можна використовувати різні LED кабінети з одним принципом кріплення замків.

  Простота в монтажі та управлінні

  Незалежно від кількості компонентів, конструкція з LED кабінетів легка в управлінні. Замки на корпусі забезпечують надійне з’єднання елементів в одну композицію. Корпус кабінету захищений від дії вологи, температур та зовнішнього середовища. Надійні та ергономічні кофри для транспортування гарантують збереження обладнання навіть за логістики в гарячі точки.

  Отримати консультацію

  Оформити замовлення 🖐

  У вас виникли запитання? 🤙 Напишіть нам у зручний месенджер 📝 ⌚ Час роботи спеціалістів: з 09:00 до 21:00

  Оформити замовлення

  Монтаж LED кабінету

  Зовнішня частина лед кабінету – це світлодіодний екран, а внутрішня частина обов’язково містить вентилятори системи охолодження, плати, що відповідають за прийом сигналу і блоки живлення. З’єднання деталей забезпечує шлейф. Така конструкція, надійно вмонтована в корпус з металевими або алюмінієвими напрямними, є основною одиницею світлодіодного екрану.
  Для з’єднання LED кабінетів в єдину конструкцію найчастіше їх скручують. Якщо установка розрахована на багаторазовий монтаж демонтаж, для з’єднання використовуються металеві затискачі. Вони забезпечують надійність та довговічність.
  Монтаж LED кабінетів допустимо не тільки на легкі напрямні конструкції, наприклад на сцени, але і на фасади будівель та інші об’єкти.

  Питання-Відповідь

  Якого розміру можна зібрати екран із LED-кабінетів?

  Можна зібрати екран будь-якого розміру кратного розміру LED-кабінету. Важливо пам’ятати, що LED-екран потрібно не лише змонтувати, а й запитати. Тому друге обмеження створення гігантського LED-экрана – це потужність електромережі. Так, для виробництва табло використовуються діоди підвищеної яскравості, тому інформація буде видно навіть якщо сонце світитиме спрямовано на табло.

  Чи маєте Ви оренду LED-кабінетів?

  Так, зверніться до наших консультантів, і вони поінформують вас більш детально про умови оренди, ціни та наявність LED-кабінетів на складі.

  Навіщо потрібні LED-кабінети?

  Головне призначення таких світлодіодних модулів – полегшення перевезення та монтажу великих світлодіодних екранів. Найчастіше конструкції застосовуються на виїзних заходах, концертах та фестивалях, на конференціях та навіть масових проповідях.

  Де виробляють LED-кабінети STAR-GROUP?

  Обладнання виготовляється у київському цеху з імпортних комплектуючих. На все обладнання ми маємо сертифікати якості. Складання та монтаж всіх компонентів відбувається на об’єкті.

  Чим LED-кабінети відрізняються один від одного?

  Є відмінності у розмірах та матеріалах, з яких вони зроблені. Найчастіше для виробництва LED-кабінету використовується метал та алюміній, але для полегшення конструкції можна застосувати комбінацію пластику та алюмінію.

  Не знайшли необхідної відповіді? Напишіть нам!

  Отримати консультацію

  Задати питання StarGroup 🖐

  У вас виникли запитання? 🤙 Напишіть нам у зручний месенджер 📝 ⌚ Час роботи спеціалістів: з 09:00 до 21:00

  Задати питання

  Інші продукти