fbpx

Залишити заявку

Залиште свій номер телефону і ми зв'яжемося з вами найближчим часом

  Ім'я
  Телефон
  Згода на обробку персональних даних
  ГлавнаяСвітлодіодний екран для обміну валют

  Світлодіодний екран для обміну валют

  STAR-GROUP продає, виробляє, доставляє, монтує та обслуговує, а також надає в оренду світлодіодні табло потрібного вам розміру та функціонального наповнення.

  Отримати консультацію

  Реалізовані проєкти

  Світлодіодний екран для обміну валют

  Почнемо з того, що на ринку «обмінок» конкуренція досить висока, тому не тільки курс, а й зовнішній вигляд обмінного пункту має значення при виборі клієнтом до якого вікна підійти. І він понесе свої гроші швидше за туди, де солідно, чітко написано і відразу зрозуміло. Наші табло для обміну валют покликані підвищувати рівень довіри до обмінного пункту, адже вони чітко та зрозуміло інформують про курс, цифри видно і вдень, і вночі. Більше того, наявність пункту обміну електронного табло з курсами валют – це додаткова безпека для касира. Адже курс у процесі робочого дня іноді змінюється, і щоб оперативно внести інформацію механічно, касир змушений закриватися на технічну паузу, залишати робоче місце… а якщо є лід-екран із курсом валют, то змінити цифри на ньому – це питання натискання кількох кнопок на смартфоні або комп’ютера. Є ще один позитивний момент на користь оснащення пункту обміну таким led-табло – контроль. Власник пункту обміну валют завжди контролює інформацію на табло і таким чином може запобігти і помилковій, і самовільній зміні касиром вартості валюти.

  Ціна led-табло обміну валют STAR-GROUP на 10-15% нижча за середньоринкову за рахунок власного виробництва. Усі комплектуючі сертифіковані та з гарантією від виробника. Вивіски мають антивандальний захист, чудово поводяться в прохідних зонах, не перегріваються і споживають мінімум енергії.

  Професійне обладнання преміум класу

  Високоефективне обладнання преміум класу

  Виготовляємо та поставляємо обладнання для безперебійної роботи та тривалого терміну експлуатації

  Індивідуальний підхід

  LED-екран проектується під ваші потреби: розмір, роздільна здатність, спосіб кріплення, клас захисту, програмне забезпечення.

  Відповідальність, якість та професіоналізм – три кити нашого успіху

  Наш успіх залежить від успішності бізнесу наших клієнтів.

  У нашій компанії кожен спеціаліст – це майстер своєї справи.

  Ми завжди на зв’язку. Щоб використання LED-екрану було максимально ефективним, ми навчаємо клієнтів експлуатувати LED-екран, консультуємо та підтримуємо у пост гарантійний період.

  Переваги електронних табло обміну валют StarGroup

  Брендувати чи не брендувати-ось у чому питання

  Ми можемо виготовити табло для обміну валют з логотипами на корпусі, рядком, що біжить, або просто з електронними цифрами курсу купівлі-продажу – залежить від побажань замовника.

  Будь-який вид монтажу – розмістимо там, де скажете

  Є табло для розміщення в приміщенні, на вулиці, односторонні та двосторонні – для встановлення перпендикулярно до стіни. Корпус вуличних екранів курсу валют волого-пилозахистний, антивандальний.

  Чітко, зрозуміло та яскраво

  Яскравість табло регулюється автоматично, забезпечуючи відмінну читаність і в сонячний та темний час доби. Зміна курсів проводиться в пару кліків. Можна запрограмувати шаблони виведення курсів, анімаційні переходи під час зміни курсу.

  Отримати консультацію

  Оформити замовлення 🖐

  У вас виникли запитання? 🤙 Напишіть нам у зручний месенджер 📝 ⌚ Час роботи спеціалістів: з 09:00 до 21:00

  Оформити замовлення

  Як управляти екраном для обміну валют?

  Віддалене керування через інтернет, локальне з ПК або смартфона, підключення GPRS-роутера. Табло обміну валют можна запрограмувати на різні ефекти підсвічування, а також доповнити датчиком освітлення режиму «День-Ніч». Режим “День” – звичайна робота, Режим “Ніч” -зменшена яскравість. Можна доповнити рядком, що біжить, програмувати роботу по таймеру – відображення інформації по заданому графіку і т.п.

  За допомогою легкої програми ви можете вибирати яким чином будуть змінюватися світлові ефекти та інформація. Що це за програма і як з нею працювати вас навчать наш відео-гід та консультанти. Навчання роботі з табло для обміну валют для наших клієнтів безкоштовне.

  Чому вибирають табло обміну валют виробництва StarGroup

  Отримати консультацію

  Питання-Відповідь

  Який розмір табло обміну валют?

  Єдиних стандартних рішень при виготовленні таких виробів ми не маємо. Розмір led табло, кількість валют, колір корпусу та світлодіодів, додаткова комплектація, розробляються індивідуально для кожного замовника. Стандартними для табло котирування валют є поля «купівля» та «продаж», а також перелік валют із осередками, в яких відображається курс. У нас вже є розроблені варіанти, і нам є що запропонувати — телефонуйте, пишіть, обговоримо.

  Ціна табло обміну валют залежить від кількості рядків?

  Розмір led табло, кількість валют, колір корпусу та світлодіодів, додаткова комплектація, місце розміщення табло та спосіб кріплення, спосіб керування інформацією – все це впливає на ціну.

  З якої відстані помітна інформація на обміні валют?

  Світлодіодна вивіска виділяється серед статичної реклами, а також видно на відстані 200 – 250 метрів за будь-якого освітлення.

  Які параметри потрібно в першу чергу уточнити у вашого консультанта?

  Щоб ми могли відповісти на ваші запитання щодо ціни та термінів поставки готового виробу, вам потрібно знати приблизний розмір готового виробу, колір корпусу та світлодіодів (червоний, жовтий, білий, синій, зелений, або будь-яке їх поєднання), висоту цифр, кількість рядків та , що дуже важливо, де буде знаходитися табло в приміщенні або на вулиці. А також визначитися, яку інформацію крім поточного курсу потрібно відображати: дату, час, температуру. Табло також може комплектуватися рядком, що біжить.

  Чи може погана погода чи сильний мороз зіпсувати вуличне табло обміну валют?

  STAR-GROUP виготовляє табло обміну валют, які витримують температурний діапазон від -35° до +45° та не бояться опадів: дощ, сніг, град і навіть попадання блискавки, не можуть зашкодити корпусу або знизити яскравість діодів. Надійність наших табло з курсом валют підтверджується гарантією на техніку в 14 місяців, а також сертифікатами якості на всі комплектуючі, які ми поставляємо безпосередньо із заводів.

  Не знайшли необхідної відповіді? Напишіть нам!

  Отримати консультацію

  Задати питання StarGroup 🖐

  У вас виникли запитання? 🤙 Напишіть нам у зручний месенджер 📝 ⌚ Час роботи спеціалістів: з 09:00 до 21:00

  Задати питання

  Інші продукти