fbpx

Залишити заявку

Залиште свій номер телефону і ми зв'яжемося з вами найближчим часом

  Ім'я
  Телефон
  Згода на обробку персональних даних
  ГлавнаяПродуктиСвітлодіодні цінники

  Світлодіодні цінники

  STAR-GROUP продає, виробляє, доставляє, монтує та обслуговує світлодіодні цінники, які перетворять ваші торгові вітрини та підвищать продаж

  Отримати консультацію

  Реалізовані проєкти

  LED цінники чи шовфтокери

  Shelftalker – це спеціальні LED панелі, які розміщуються на полицях із товаром. Головне завдання таких цінників – привертати увагу, інформувати покупців про ціну та транслювати додаткову інформацію про товари та послуги. Невеликі панелі виготовляються з оргскла або пластику під розмір торгових стелажів і монтуються на торцях, функціонують за принципом рядка, що біжить. Як правило, клієнти вибирають повнокольорові шовфтокери, щоб крім ціни покупці отримували інформацію про виробника товару та його бренд, акційні пропозиції.

  Управління таким обладнанням дуже зручне, тому що дає можливість оперативно контролювати інформацію, що відображається на цінниках. Є опція програмування зміни відеоконтенту на всіх моніторах, причому у всіх торгових точках. Завантажувати інформацію можна через USB-порт у торговому залі або віддалено через Інтернет. Передбачено опцію відтворювати окремі елементи контенту в певному порядку та встановлення датчиків руху, які можуть запускати інформацію на лід-панелі, роблячи торгові ряди інтерактивними.

  При використанні шовфтокерів процедура зміни ціни або оголошення знижок, акцій, розпродажів не забере у співробітників торгової точки багато часу та сил, виключає помилки у цінниках та підвищує лояльність покупців.

  Отримати консультацію

  Професійне обладнання преміум класу

  Високоефективне обладнання преміум класу

  Виготовляємо та поставляємо обладнання для безперебійної роботи та тривалого терміну експлуатації

  Індивідуальний підхід

  LED-екран проектується під ваші потреби: розмір, роздільна здатність, спосіб кріплення, клас захисту, програмне забезпечення.

  Відповідальність, якість та професіоналізм – три кити нашого успіху

  Наш успіх залежить від успішності бізнесу наших клієнтів.

  У нашій компанії кожен спеціаліст – це майстер своєї справи.

  Ми завжди на зв’язку. Щоб використання LED-екрану було максимально ефективним, ми навчаємо клієнтів експлуатувати LED-екран, консультуємо та підтримуємо у пост гарантійний період.

  Shelftalker – новий інструмент підвищення продажів

  Продаюча потужність

  Так як для виробництва світлодіодних цінників використовуються світловипромінюючі діоди, вони буквально змінюють на краще зовнішній вигляд продукції. Товари стає більш яскравими та помітними. Вбудовані датчики здатні буквально «рахувати» цільову офлайн-аудиторію та реагувати на поведінку покупця. Така інтерактивність приваблює інтерес до товару, підвищує шанс ухвалення рішення на користь покупки.

  Працює на рівні підсвідомості

  Світлодіодний цінник через зір впливає інші органи сприйняття людини, яка планує зробити покупку. Головна рушійна сила такого інтерактивного девайсу – пробудити інтерес, цікавість. Коли цікавість людини задоволена – вона помацає і розгляне цінник, у кров виділяє гормон задоволення дофамін. І увага переключається на товар, про який йшлося в інформації на ціннику. Це дозволяє значно посилити позитивне враження про продукцію, виставлену на вітрині. Тому рішення про покупку приймається швидше, людина задоволена своїм вибором та з радістю купує. Адже кров збагатилася гормонами радості. Ось такий прийом для мозку на службі маркетингу.

  Технічні характеристики

  Залежно від конструкції торгових вітрин, шовфтокери можуть бути глибиною від 15 до 17 мм, а висота та довжина світлодіодних цінників визначається конструкцією торговельного обладнання. Підключаються до мережі 220V та споживають від 40 до 80 Вт/кв.м. Кут огляду від 140 до 175 градусів. Яскравість 400-600нит. Ви вже зараз можете підвищити продаж, замовивши у нас шовфтокери для своїх торгових точок. STARGROUP більше п’яти років працює на ринку лід-екранів та може виготовити та доставити світлодіодні цінники у будь-яку точку України.

  Отримати консультацію

  Еволюція шовфтокерів або коли ціна каже сама за себе

  У перекладі з англійської shelftalker – це “розмовляюча полиця” або “полиця-бовтан”. Вперше цінник як елемент полиці з товарами з’явився одночасно з першими грошима, тобто п’ять тисяч років тому. Один купець застудився і не зміг кричати на всі сторони про ціну товару, відповідаючи на запитання цікавих покупців. Щоб поберегти горло і нерви, він подряпав вартість чого він там продавав на клаптику рисового паперу … цей спосіб збереження нервових клітин продавця дійшов до наших днів. з помилкою в назві продукту. Але панове, минуло 5000 років! ХХI століття, конкуренція, необхідність позиціонування та сепарування, маркетинг еволюціонував від ринку із закликами до суворої науки. А що у нас із цінниками? Також світлодіодні шовфтокери, інтерактивні, з центральним управлінням польотів контентом, перетворюють нудні магазинні полиці на яскравий маркетинговий інструмент.
  Продавцю не потрібно писати на папірці «акція!» або спішно змінювати цінник, якщо вартість товару стала вищою. З електронними цінниками можна швидко і без особливих зусиль оновлювати інформацію про ціну, акції, знижки. Зрозуміло, автоматизація переписування цінників знижує трудовитрати і вже не потрібно платити окремій людині за заміну цінників по всьому магазину. Шелфтокери працюють без вихідних, без лікарняних і без оплачуваної відпустки. Їм не потрібні санітарна книжка, відрахування до пенсійного фонду та подарунок на 8 Березня. Але це ще не все! Дослідження маркетологів у США доводять підвищення продажів у магазинах, де на вітринах ledцінники до 40% та зниження витрат на маркетинг до 20%. Тому що люди більше довіряють машинам, а не людям, які пишуть ціну від руки або змінюють папірці на полицях під настрій.
  Позбавте себе від тривалого та трудомісткого процесу заміни цінників, розміщення додаткових інформаційних стендів про акції та знижки, а також додайте своїй торговій точці сучасний та яскравий стиль. Зателефонуйте нам і ми розповімо ще більше про можливості, що відкриваються завдяки заміні старих технологій продажів на нові.

  Отримати консультацію

  5 фактів на користь шовфтокерів або як отримати знижку на замовлення.

  У led-цінників полегшений корпус з алюмінію та надійні кріплення, що дозволяють розмістити цінник навіть… придумайте найнестандартніше місце для такого розміщення та отримайте знижку на замовлення шовфтокерів.
  Вологоізоляція п’ятикомпонентним компаундом, фільтри пилу та додатковий захист полікарбонатом роблять світлодіодний цінник практично не вбивається.
  Автоматичне регулювання яскравості для економії на рахунках за електрику та продовження терміну роботи світлодіодів. До речі, наші діоди прослужать 100 000 годин, тому що закуповуються у найкращих виробників. Усі сертифікати та інші документи відповідності заявленій якості надамо при зверненні.
  Гарантійне обслуговування 14 місяців та пост гарантійне протягом 5 років. Якщо раптом… ну раптом із вашим шовфтокером щось трапиться, ми замінимо модулі протягом кількох годин.

  Швидке виготовлення та монтаж шовфтокерів – залежно від обсягу від 2 днів. Усього 48 годин і ваша торгова точка змінюється до невпізнання, купівельний попит зростає, продажі зростають – хіба це не привід зателефонувати нам і замовити цифрові цінники?

  Якщо вам мало цих аргументів на користь заміни графічних цінників на світлодіодні – зателефонуйте нашому консультанту, найпереконливіші факти про ціну шовфтокерів та швидкість їхньої окупності він приберіг для особистої бесіди.

  Отримати консультацію

  Оформити замовлення 🖐

  У вас виникли запитання? 🤙 Напишіть нам у зручний месенджер 📝 ⌚ Час роботи спеціалістів: з 09:00 до 21:00

  Оформити замовлення

  Питання-Відповідь

  Який гарантійний термін у світлодіодних цінників?

  Гарантійний термін – 14 місяців. Окрім цього, ми гарантуємо виконання замовлення у строк або у разі затримки замовлення з нашої вини – повернемо 9% від вартості замовлення.

  Чому електронний led цінник називають шовфтокером?

  Це американізм від слова Shelftalker, що буквально перекладається як «розмовляюча полиця» або «полиця-бовбатун». У такі цінники дуже поширені у великих мережах, і придумали їм окреме слово.

  Як працює система цифрових цінників?

  Усі цифрові цінники пов’язані у одну загальну систему, у своїй кожен сегмент незалежний. Можна змінювати ціни з телефону або комп’ютера за кілька секунд по всій мережі, а можна програмувати інформацію на окремому сегменті. І ця головна перевага таких цінників перед паперовими. Не треба витрачати час, отже, гроші на актуалізацію інформації про товари.

  Як керувати шовфтокерами?

  Керувати шовфтокерами можна віддалено через комп’ютер або будь-який інший пристрій, підключений або підвантажувати інформацію з флешки через порт USB. Ми навчаємо своїх клієнтів працювати з шовфтокерами безкоштовно, а у разі питань – завжди на зв’язку.

  Скільки важить світлодіодний цінник?

  Всі LED-цінники полегшені. Їхня вага не перевищує 2 кг/м.кв, але це максимальна маса, як правило вони ще легші. І немає труднощів про те, щоб помістити їх на будь-якій вітрині або здійснити монтаж світлодіодного цінника на стелажах з продукцією. Ми виготовляємо шовфтокери у різних розмірних варіаціях. Тому для кожної вітрини можна знайти оптимальне рішення. Щоб вибрати правильний розмір та замовити дизайн-макет, зв’яжіться з нами по телефону або напишіть у будь-який зручний меседжер. Наші консультанти дадуть вичерпні відповіді та порахують вагу лід цінника виходячи з ваших побажань щодо його функціоналу.

  Не знайшли необхідної відповіді? Напишіть нам!

  Отримати консультацію

  Задати питання StarGroup 🖐

  У вас виникли запитання? 🤙 Напишіть нам у зручний месенджер 📝 ⌚ Час роботи спеціалістів: з 09:00 до 21:00

  Задати питання

  Інші продукти