fbpx

Залишити заявку

Залиште свій номер телефону і ми зв'яжемося з вами найближчим часом

  Ім'я
  Телефон
  Згода на обробку персональних даних
  ГлавнаяПродуктиСвітлодіодна LED-вивіска

  Світлодіодна LED-вивіска

  STAR-GROUP продає, виробляє, доставляє, монтує та обслуговує світлодіодні вивіски – ваша ідея, наш дизайн проект та реалізація.

  Отримати консультацію

  Реалізовані проєкти

  LED-вивіска

  Головне призначення такого продукту – інформування потенційних клієнтів про те, де знаходиться компанія, об’єкт, приміщення, реклама та як маркер впізнаваності бренду чи торгової марки. Їх можна порівняти з «візитними картками», оскільки часто світлодіодна вивіска – основний елемент оформлення та брендування торгового простору. Світлодіодні вивіски умовно поділяють на кілька типів, залежно від місця розташування – вуличні (зовнішні) та внутрішні (вивіски усередині приміщень), а також типу кріплення – стаціонарні чи мобільні. Мобільні вивіски можуть бути закріплені на автотранспорті чи збірних металоконструкціях.

  Професійне обладнання преміум класу

  Високоефективне обладнання преміум класу

  Виготовляємо та поставляємо обладнання для безперебійної роботи та тривалого терміну експлуатації

  Індивідуальний підхід

  LED-екран проектується під ваші потреби: розмір, роздільна здатність, спосіб кріплення, клас захисту, програмне забезпечення.

  Відповідальність, якість та професіоналізм – три кити нашого успіху

  Наш успіх залежить від успішності бізнесу наших клієнтів.

  У нашій компанії кожен спеціаліст – це майстер своєї справи.

  Ми завжди на зв’язку. Щоб використання LED-екрану було максимально ефективним, ми навчаємо клієнтів експлуатувати LED-екран, консультуємо та підтримуємо у пост гарантійний період.

  Навіщо вам витрачатися на світлодіодну вивіску?

  Висока окупність

  Краса рятує не лише світ, а й бізнес. А красива led вивіска робить бізнес успішним. Люди люблять яскраве, нестандартне, привабливе. Тому при виборі між двома торговими точками вони оберуть приманку вогнями світлодіодів і понесуть свої кровні туди, де їх красиво запрошують витратити гроші. А ще аналітики вважають, що навіть найпростіша світлодіодна вивіска підвищує привабливість на стільки, що через 6 місяців торгова точка йде у відрив із прибутку.

  Рекламна площадка

  Класна світлодіодна вивіска може приносити пасивний дохід як рекламний майданчик. Інформація легко програмується та транслюється без зусиль та додаткових витрат сил. Єдине, на що доведеться витратитись – це енергія. Але світлодіоди штука економна і їдять електрику у мізерних кількостях. Тож прибуток рекламному майданчику забезпечено.

  Просте обслуговування та контроль контенту

  Наші фахівці виберуть необхідний контролер виходячи із завдань, типу передачі інформації на вивіску, розмірів та кількості LED-модулів. Усі комплектуючі сертифіковані та поставляються офіційно із заводів-виробників. Якщо вивіска додатково обладнана рядком, що біжить, інформація на ній управляється з телефону або за допомогою будь-якого девайсу, підключеного до WI-FI, її можна запрограмувати на велику кількість змінної інформації, яку легко актуалізувати або змінювати на нову.

  Отримати консультацію

  Оформити замовлення 🖐

  У вас виникли запитання? 🤙 Напишіть нам у зручний месенджер 📝 ⌚ Час роботи спеціалістів: з 09:00 до 21:00

  Оформити замовлення

  Як отримати найякіснішу вивіску швидко і не за всі гроші світу?

  В принципі, ви вже на півдорозі до успіху. Вище є кнопка “оформити замовлення” – можна просто натиснути, і наш консультант зв’яжеться з вами. Хоча краще перед розмовою з менеджером STAR GROUP вирішити:
  По-перше, де розміщуватиметься вивіска – чи на неї литиме дощ, падатиме сніг взимку і світитиме літнє сонце АБО вивіска буде у комфорті та теплі висітиме в приміщенні. Це важливо для підбору матеріалів для виготовлення вивіски та визначення ціни.
  Друге важливе питання – приблизний розмір. Або точний розмір, якщо у вас є ідеї щодо дизайну – ще краще. А якщо є бренд бук та чіткі вимоги до виробу – взагалі чудово. Але якщо цього немає – наші фахівці самі можуть поміряти, придумати і запропонувати варіанти.
  Третє питання – бюджет. Скільки готові витратити на красу та рекламу, ви напевно знаєте. Наш менеджер запропонує варіанти, виходячи з вашого бюджету – всі будуть задоволені, заощадять час. А час – це навіть важливіше за гроші. Тому не втрачайте його та звертайтеся – тисніть на кнопку замовлення або дзвоніть нам.
  До речі, у нас ціни на 10-15% нижчі, ніж у середньому по ринку. Тому що пряме постачання комплектуючих, великий оборот і власні цехи виробництва.

  Три ознаки крутої LED вивіски

  У неї крутий дизайн – яскравий і помітний, але не псує фасаду будівлі.
  Для того, щоб вивіска не дратувала, а приваблювала клієнтів до вашого бізнесу та радувала око, у нас є навчені люди відповідальні за дизайн. І повірте, наші дизайнери готові і похуліганити, і за класикою можуть, і дуже уважно вислухають, і швидко розуміють-роблять.

  Міцна, надійна, горить вдень та вночі, при цьому її видно, вся інформація читається чітко, керується просто. Тут ми також можемо гарантувати. До речі, у нас гарантія 14 місяців плюс потім 5 років на пост гарантійного обслуговування… хоча з нашими вивісками нічого не трапляється. Можете поцікавитися у клієнтів – STAR GROUP на ринку більше п’яти років, тому міцність наших вивісок та слова доведені часом.

  Круту вивіску хочеться сфотографувати та викласти в мережу. Так, є маркер часу. Наші вивіски часто потрапляють у кадр. Бажаєте і вам вивіску-зірку зробимо. Натисніть на кнопку замовлення або дзвоніть. Ми на зв’язку та готові допомогти зробити ваш бізнес помітним.

  Питання-Відповідь

  Який гарантійний термін у світлодіодних вивісок?

  Гарантійний термін – 14 місяців. Окрім цього, ми гарантуємо виконання замовлення у строк або у разі затримки замовлення з нашої вини – повернемо 9% від вартості замовлення.

  З яких матеріалів робиться led вивіска?

  Для корпусу використовуємо полімери та метал. Корпус пилу та вологозахисний, широкого кута світіння 60-160 градусів. Діоди сучасні, понад яскраві – 3,5 на 2,8 міліметрів при вугіллі світіння 120 градусів, трьох кристальних 5,0 на 5,0 міліметрів при вугіллі 120 градусів. Термін служби таких діодів понад 10 років. Більш детально про матеріали для вашої вивіски можна дізнатися у нашого консультанта. Тому що кожен продукт індивідуальний і залежить і від дизайну, і від способу монтажу вивіски.

  Скільки енергії споживає led вивіска?

  Потужність: від 150 Вт/м². Це можна порівняти з роботою однієї освітлювальної лампочки. Кількість необхідної енергії залежить від розміру вивіски.

  Чим рекламна вивіска відрізняється від рекламної?

  Рекламна вивіска створює імідж компанії та підвищує впізнаваність бренду, демонструє корпоративний стиль. Маркетингова світлодіодна вивіска приваблює клієнтів та стимулює продажі.

  Яку форму led вивіску ви можете виготовити?

  Сучасні матеріали дозволяють зробити вивіску будь-якої форми. Круглі, багатогранні, чотирикутні або у формі куба – все залежить від вашої потреби та фантазії.

  Не знайшли необхідної відповіді? Напишіть нам!

  Отримати консультацію

  Задати питання StarGroup 🖐

  У вас виникли запитання? 🤙 Напишіть нам у зручний месенджер 📝 ⌚ Час роботи спеціалістів: з 09:00 до 21:00

  Задати питання

  Інші продукти