fbpx

Залишити заявку

Залиште свій номер телефону і ми зв'яжемося з вами найближчим часом

  Ім'я
  Телефон
  Згода на обробку персональних даних
  ГлавнаяПродуктиСпортивне табло

  Спортивне табло
  під ключ в Україні

  STAR-GROUP продає, виробляє, доставляє, монтує та обслуговує, а також надає в оренду світлодіодні спортивні табло потрібного вам розміру та функціонального наповнення.

  Отримати консультацію

  Реалізовані проєкти

  Спортивне LED-табло

  Світлодіодне електронне табло – це необхідний мінімум для проведення сучасних змагань та тренувань. Інформаційне табло led використовується для відображення стану та результатів спортивного заходу, транслюючи час, поточний рахунок, назву команд або імена учасників змагань, забіги або періоди, фоли чи тайм-аути, окуляри чи бали – будь-яку інформацію, необхідну для контролю ситуації глядачами, суддями та безпосередньо учасниками. Конструкційно-спортивне табло виробництва STAR-GROUP поділено на сегменти, у кожному з яких відображається певна інформація. Світлодіодний спортивний дисплей може додатково комплектуватися сиреною, таймером зворотного відліку, рядком, що біжить, датчиком температури повітря, а також мати інші функціональні можливості. Недорогі, але дуже функціональні спортивні табло сертифіковані і можуть бути розміщені як у приміщеннях, так і на відкритих спортивних майданчиках, дитячих навчальних закладах, басейнах. Ціна готового спортивного led-табло STAR-GROUP на 10-15% нижча за середньоринкову за рахунок власного виробництва. Усі комплектуючі сертифіковані та з гарантією від виробника. Табло мають антивандальний захист.

  Професійне обладнання преміум класу

  Високоефективне обладнання преміум класу

  Виготовляємо та поставляємо обладнання для безперебійної роботи та тривалого терміну експлуатації

  Індивідуальний підхід

  LED-екран проектується під ваші потреби: розмір, роздільна здатність, спосіб кріплення, клас захисту, програмне забезпечення.

  Відповідальність, якість та професіоналізм – три кити нашого успіху

  Наш успіх залежить від успішності бізнесу наших клієнтів.

  У нашій компанії кожен спеціаліст – це майстер своєї справи.

  Ми завжди на зв’язку. Щоб використання LED-екрану було максимально ефективним, ми навчаємо клієнтів експлуатувати LED-екран, консультуємо та підтримуємо у пост гарантійний період.

  Переваги спортивних табло

  Які види спорту підходять табло STAR-GROUP?

  Ми виготовляємо спеціалізовані табло, наприклад, для ігрових видів спорту, єдиноборств, атлетичних змагань, а також універсальні та комбіновані. Для виїзних заходів ми пропонуємо переносні спортивні табло.

  Високі стандарти та креативний підхід

  При виробництві можна використовувати однокольорові або RGB діоди, що дозволяють створювати тексти різними шрифтами в 3D та підтримувати ролики gif-анімації, транслювати фото та відео. При оформленні замовлення ми можемо врахувати вимоги спортивних табло, регламентовані спортивними федераціями.

  Можна розміщувати на відкритому повітрі, у приміщеннях, у басейнах

  Водозахисні табло для басейнів виготовляються у спеціальному корпусі, а табло для відкритих майданчиків – у корпусі із захистом від сезонних перепадів температур та опадів. Їх не можна пошкодити м’ячем, шайбою або іншим спортивним снарядом під час тренувань чи змагань.

  Отримати консультацію

  Оформити замовлення 🖐

  У вас виникли запитання? 🤙 Напишіть нам у зручний месенджер 📝 ⌚ Час роботи спеціалістів: з 09:00 до 21:00

  Оформити замовлення

  Як управляти спортивним табло?

  Спортивне табло STAR-GROUP управляється з телефону або за допомогою будь-якого девайсу, підключеного до WI-FI, його можна запрограмувати на велику кількість змінної інформації, яку легко актуалізувати чи оперативно міняти на нову під час змагань чи тренування.
  За допомогою нескладної програми ви можете вибирати, яким чином буде змінюватися інформація. Що це за програма і як з нею працювати вас навчать наш відео-гід та консультанти. Покрокова інструкція з управління інформацією на спортивному табло, а також нескладними кроками для його програмування додається до кожного виготовленого нами екрану.
  Навчання роботі зі світлодіодним спортивним табло для наших клієнтів безкоштовне.

  Переваги спортивних табло виробництва StarGroup

  Отримати консультацію

  Питання-Відповідь

  Якого розміру можливо спортивне табло?

  Розмір електронного табло повинен бути кратний розміру LED Модуля 320мм*160мм. Це і є мінімальний розмір, а максимальний залежить від ваших цілей, завдань та можливостей)

  Чи можна розміщувати світлодіодні спортивні табло у школах?

  Можна впевнено сказати: спортивні електронні табло потрібно розміщувати в школах. Це підвищує інтерес дітей до заняття спортом та змагань, не дорого, але виглядає яскраво та солідно. Якщо є побоювання у довговічності функціонування такого табло, то можемо вас заспокоїти – антивандальний корпус надійно захистить екран від попадання спортивного інвентарю та дитячих витівок.

  Чи може дитина зламати світлодіодне електронне табло, наприклад, вдаривши по ньому м’ячем?

  Ні, щоб завдати шкоди конструкції, по м’ячу має вдарити мінімум майстер спорту міжнародного класу, наприклад Андрій Шевченко, та направити м’яч прицільно в экран. Але навряд чи він цим займатиметься на шкільному стадіоні ) Монтажні деталі та спосіб кріплення розраховуються для кожного табло нашими інженерами, тому ми гарантуємо міцність та довговічність конструкції.

  Скільки енергії споживає LED-спортивне табло?

  Споживана потужність можна порівняти з роботою декількох освітлювальних ламп і залежить від розміру спортивного табло та його функціональних якостей.

  Чи буде видно інформацію на табло у сонячний день?

  Так, для виробництва табло використовуються діоди підвищеної яскравості, тому інформація буде видно навіть якщо сонце світитиме спрямовано на табло.

  Від чого залежить вартість світлодіодного спортивного табло?

  Ціна світлодіодного спортивного дисплея залежить від його розміру та комплектацій. Ми можемо зробити табло за індивідуальним замовленням з урахуванням всіх побажань до функціоналу табло, а також у нас є варіанти готових конструкторських рішень від найкомпактніших і найдорожчих, до масштабних екранів для великих спортивних арен.

  Не знайшли необхідної відповіді? Напишіть нам!

  Отримати консультацію

  Задати питання StarGroup 🖐

  У вас виникли запитання? 🤙 Напишіть нам у зручний месенджер 📝 ⌚ Час роботи спеціалістів: з 09:00 до 21:00

  Задати питання

  Інші продукти