fbpx

Залишити заявку

Залиште свій номер телефону і ми зв'яжемося з вами найближчим часом

  Ім'я
  Телефон
  Згода на обробку персональних даних
  ГлавнаяПродуктиГнучкі LED-екрани

  Гнучкі LED-екрани під ключ по всій Україні

  STAR-GROUP продає, виробляє, доставляє, монтує та обслуговує гнучкі світлодіодні екрани. Це дорого, але дуже ефектно!

  Отримати консультацію

  Реалізовані проєкти

  Гнучкі світлодіодні екрани

  Найкращий спосіб надати дизайну вигляду сучасного, інноваційного, прогресивного та дорогого – використовувати гнучкі led екрани. Завдяки своїй легкості та гнучкості, такий екран допомагає відобразити відео на поверхні будь-якої геометричної форми з можливістю застосування як на вулиці, так і всередині приміщень. Гнучкий світлодіодний екран складається із спеціальних модулів з магнітними точками кріплення, що дозволяє встановити їх на будь-яку металеву поверхню та зробити будь-яку форму. Найчастіше гнучкі лід екрани використовується на концертах, телестудіях, на сцені, декораціях і виставках. Найпопулярнішим архітектурним рішенням із гнучких лід-екранів залишаються всілякі мультимедійні колони, які красиво маскують несучі конструкції у торгових залах та громадських будівлях.

  Професійне обладнання преміум класу

  Високоефективне обладнання преміум класу

  Виготовляємо та поставляємо обладнання для безперебійної роботи та тривалого терміну експлуатації

  Індивідуальний підхід

  LED-екран проектується під ваші потреби: розмір, роздільна здатність, спосіб кріплення, клас захисту, програмне забезпечення.

  Відповідальність, якість та професіоналізм – три кити нашого успіху

  Наш успіх залежить від успішності бізнесу наших клієнтів.

  У нашій компанії кожен спеціаліст – це майстер своєї справи.

  Ми завжди на зв’язку. Щоб використання LED-екрану було максимально ефективним, ми навчаємо клієнтів експлуатувати LED-екран, консультуємо та підтримуємо у пост гарантійний період.

  Чому гнучкі світлодіодні екрани вигідно замовляти у STAR-GROUP?

  У нас достатньо кваліфікації та досвіду

  Ви можете вигадати дивовижні інсталяції — вигнуті, круглі, вільної форми, а наші інженери знайдуть оптимальне рішення для втілення вашої ідеї. Ми працюємо на ринку понад 5 років і вже реалізовували масштабні проекти, щоб гарантувати успіх нашої співпраці.

  Ми працюємо швидко

  У день звернення ми надамо детальну консультацію та запропонуємо варіанти реалізації вашої ідеї. Ми не зриваємо терміни постачання, так як у нас власна виробнича база, молодий колектив людей з руками та мізками, досвідчені бригади монтажу, ми цінуємо свій та чужий час

  Ми готові йти на зустріч клієнту та вміємо домовлятися

  Ціна готового гнучкого led екрану STAR-GROUP на 10-15% нижча від середньоринкової за рахунок власного виробництва. Усі комплектуючі сертифіковані та з гарантією від виробника. Приймаємо будь-які форми оплати, у тому числі із відстроченням платежу. Даємо гарантію на всю продукцію та обслуговуємо у пост гарантійний період.

  Отримати консультацію

  Оформити замовлення 🖐

  У вас виникли запитання? 🤙 Напишіть нам у зручний месенджер 📝 ⌚ Час роботи спеціалістів: з 09:00 до 21:00

  Оформити замовлення

  Переваги гнучких LED екранів від STAR-GROUP

  Отримати консультацію

  Питання-Відповідь

  Які гарантії, що гнучкий світлодіодний екран прослужить довго?

  Ключові принципи STAR GROUP – якісний сервіс та адекватні ціни. Ми чудово розуміємо, що наша продукція має служити не один рік, тому при виробництві та постачанні всього обладнання використовуються комплектуючі перевірених часом компаній-виробників електронних та оптоелектронних компонентів. У процесі налагодження ми щонайменше 4 (чотири) рази тестуємо все обладнання перед монтажем.

  Який крок пікселя має гнучкі світлодіодні екрани?

  Доступний крок пікселя: 2 мм, 2,5 мм, 3 мм, 4 мм, 5 мм

  Скільки коштує гнучкий світлодіодний екран?

  Вартість квадратного метра такого функціонального елемента в рази вища за звичайний світлодіодний екран, але це того варте. Ми можемо створити мультимедійні колони або повністю обігнути фасад будівлі, за допомогою гнутих екранів досягти зображення ефекту 5G або плавності ліній космічного корабля. Для нашої команди немає обмежень.

  Чи можна із гнучких світлодіодних екранів зробити сукню?

  Теоретично – так. Майже – теж так. При цьому вага сукні буде порівнянна з вагою вбрання, розшитого камінням сваровськи. Щоб таке плаття було повноцінним екраном, у ньому, бажано, далеко не віддалятися від електророзетки, але це вже деталі)

  Чи можна за допомогою гнучких led екранів транслювати рекламу на 5D?

  Саме такі технології зараз завойовують світ. Оснащуючи фасади гнучкими екранами, клієнт має можливість транслювати рекламу з ефектом повної присутності глядачів. Такі ролики завжди доглядають до кінця, більше того, відео з такими екранами стають вірусними в Інтернеті.

  Не знайшли необхідної відповіді? Напишіть нам!

  Отримати консультацію

  Задати питання StarGroup 🖐

  У вас виникли запитання? 🤙 Напишіть нам у зручний месенджер 📝 ⌚ Час роботи спеціалістів: з 09:00 до 21:00

  Задати питання

  Інші продукти