fbpx

Залишити заявку

Залиште свій номер телефону і ми зв'яжемося з вами найближчим часом

  Ім'я
  Телефон
  Згода на обробку персональних даних
  ГлавнаяПродуктиАЗС стели

  АЗС СТЕЛИ

  STAR-GROUP продає, виробляє, доставляє, монтує та обслуговує світлодіодні табло та стели для АЗС, які будуть помітні здалеку, надійні в роботі та прості в обслуговуванні

  Отримати консультацію

  Реалізовані проєкти

  Світлодіодні АЗС стели/ табло для АЗС

  Для демонстрації цін на газ та бензин на автозаправній станції використовується АЗС стела або електронний ціновий модуль для АЗС. Як правило, корпус стели брендується під вимоги фірмового стилю або розробляється унікальний дизайн для невеликих заправок.
  Чим вище і яскравіше стела, тим більша ймовірність, що водій, що проїжджає повз, заздалегідь знизить швидкість і згорне саме до вас для дозаправки.
  Світлодіодні АЗС-стели вигідні тим, що видно з великої відстані за будь-якої погоди, навіть у туман, чудово інформують про ціну на паливо і вдень і вночі і легко керуються дистанційно за допомогою пульта, комп’ютера або мобільного телефону, підключеного до Інтернету.

  STAR-GROUP виробляє «під ключ» АЗС стели будь-якої форми та розміру, в тому числі за індивідуальним дизайном або з дотриманням вимог бренд-буку компанії, так само ми здійснюємо доставку та монтаж у будь-якій точці України.

  Професійне обладнання преміум класу

  Високоефективне обладнання преміум класу

  Виготовляємо та поставляємо обладнання для безперебійної роботи та тривалого терміну експлуатації

  Індивідуальний підхід

  LED-екран проектується під ваші потреби: розмір, роздільна здатність, спосіб кріплення, клас захисту, програмне забезпечення.

  Відповідальність, якість та професіоналізм – три кити нашого успіху

  Наш успіх залежить від успішності бізнесу наших клієнтів.

  У нашій компанії кожен спеціаліст – це майстер своєї справи.

  Ми завжди на зв’язку. Щоб використання LED-екрану було максимально ефективним, ми навчаємо клієнтів експлуатувати LED-екран, консультуємо та підтримуємо у пост гарантійний період.

  Переваги LED кабінету

  Відмінна видимість у будь-яку погоду та у будь-який час доби

  Для виробництва АЗС табло використовуються надяскраві світлодіоди з кутом світіння 170 і протитуманним ефектом. Ще раз нагадуємо: наші постачальники – провідні світові виробники комплектуючих для виробництва LED-обладнання. Усі комплектуючі сертифіковані. Тому ми даємо високу гарантію на всі вузли конструкції та на кожен діод.

  Інформативність та яскравість

  Для водія важливо чітко бачити ціну на паливо навіть на високій швидкості, тому наші дизайнери проектують табло з урахуванням показників «висока швидкість руху» та «час на ухвалення рішення». Але, крім фактичної інформації про ціну, рішення про купівлю палива ухвалюється на підставі довіри до АЗС. Яскрава стела, що запам’ятовується, – це маяк на трасі. Її має бути не тільки видно, але й вид стели повинен бути привабливим, що символізує надійність та чіткість обраного шляху.

  Висока якість, відповідність бренд буку та побажанням замовника

  Ми можемо виготовити АЗС стійку за 14 днів з моменту прийняття замовлення до фінального тестування та готовності до монтажу стели. Корпус АЗС стели виготовляється з металевого каркасу та композитних матеріалів, стійкий до впливу високих температур та сертифікованих для застосування на АЗС. Ступінь пило- та вологозахисту IP67 виключає негативний вплив навколишнього середовища та погодних умов. П’ятикомпонентний компаунд та чотириразове тестування всіх вузлів конструкції виключає шлюб виробництва та вплив вологи. Корпус фарбується саме у той колір, який вказаний у понтоні бренд бука. Так, ми самі з товариства анонімних кольороголіків і дуже любимо точно потрапляти у колір, розмір та побажання замовника.

  Отримати консультацію

  Оформити замовлення 🖐

  У вас виникли запитання? 🤙 Напишіть нам у зручний месенджер 📝 ⌚ Час роботи спеціалістів: з 09:00 до 21:00

  Оформити замовлення

  Імідж «під ключ»

  Найважливіший інформаційний та іміджевий елемент на сучасній заправці – це стела. Конструкції нового покоління, які пропонує виготовити STAR-GROUP «під ключ» ергономічні, споживають мало електрики, яскраві і ціна АЗС стели у нас на 10-15% нижча від середньоринкової за рахунок наявності прямих поставок комплектуючих із заводів Китаю та Європи.

  Окрім АЗС-стели наша компанія пропонує комплексні рішення для оформлення заправної станції та супутні товари, які значно підвищать привабливість вашої АЗС:

  Скільки коштує модернізація існуючої АЗС стійки?
  Справді, у нас є бюджетні рішення для переробки старої АЗС стели, надання їй сучаснішого вигляду. Для точного прорахунку виготовлення лід-табло для вашої АЗС стели, зв’яжіться з нашими консультантами та повідомте розміри необхідних табло. Наші спеціалісти виготовлять їх під вашу конструкцію. Ми доставимо вам готове обладнання і його змонтують наші фахівці, або ви здійсните монтаж самостійно під нашим чуйним керівництвом. Ми вважаємо, що кожна АЗС заслуговує на сучасні інструменти залучення клієнтів і ми готові співпрацювати як з великими мережевими агентами, так і з невеликими мережами АЗС та виконувати індивідуальні замовлення.
  Не знайшли необхідної відповіді? Напишіть нам!

  Питання-Відповідь

  Скільки сегментів для ціни може бути на АЗС стелі?

  Електронне табло АЗС проектується з такою кількістю сегментів, яку необхідно. Як правило обмеження над табло, а кількості заправних модулів і резервуарів для зберігання різних видів палива. Висота та дизайн АЗС стели також залежать від побажань замовника.

  Який діапазон температур для АЗС табло?

  Діапазон робочих температур: від -35˚ до +60˚ С. Усі матеріали, з яких виготовляється світлодіодне обладнання для АЗС, сертифіковано. Гарантія від 14 місяців.

  Як управляти світлодіодним АЗС табло?

  Управління світлодіодними модулями здійснюється дистанційно за допомогою пульта чи комп’ютера, мобільного телефону, планшета. Наші співробітники проводять навчання персоналу АЗС керувати світлодіодним АЗС табло безплатно. Також для зручності буде надана відеоінструкція з користування програмою програмування контенту.

  Які кольори можуть бути цифри ціна на АЗС стелі?

  Ми використовуємо червоні, жовті, зелені, білі, сині діоди, а також будь-яку комбінацію монохромних, двоколірних та повнокольорових. Все залежить від побажань замовника.

  З якої відстані видно світлодіодну АЗС стела?

  При дуже поганій видимості таку рекламну конструкцію можна побачити з 200 метрів. Цього достатньо для ухвалення рішення про зупинку на дозаправлення.

  Не знайшли необхідної відповіді? Напишіть нам!

  Отримати консультацію

  Задати питання StarGroup 🖐

  У вас виникли запитання? 🤙 Напишіть нам у зручний месенджер 📝 ⌚ Час роботи спеціалістів: з 09:00 до 21:00

  Задати питання

  Інші продукти