fbpx

Залишити заявку

Залиште свій номер телефону і ми зв'яжемося з вами найближчим часом

  Ім'я
  Телефон
  Згода на обробку персональних даних
  ГлавнаяПро компанію

  Світлодіодні екрани будь-якої форми, конструкції та розмірів тільки із сертифікованих комплектуючих із гарантією від виробника.

  Компанія STAR GROUP була заснована понад 5 років тому і за час роботи зарекомендувала себе надійним партнером та виробником високоякісної продукції європейського рівня. Ми перша компанія в Україні, яка налагодила роботу зі світовими виробниками комплектуючих для LED-екранів та працює лише із сертифікованою продукцією. Завдяки прямим поставкам комплектуючих із заводів у Китаї та Європі, ми забезпечуємо замовникам оптимальне співвідношення ціни, якості та термінів виробництва. У середньому ціна на екрани і рядки нашого виробництва, що біжать, нижча на 10-15% від середньоринкової. Для виготовлення світлодіодних екранів, табло і рядків ми використовуємо професійне обладнання преміум класу.

  Фото виробництва

  foto
  foto
  foto
  foto
  foto
  foto
  foto
  foto
  foto
  foto
  foto

  До кожного клієнта STAR GROUP ми маємо індивідуальний підхід.

  Співпрацюючи з нашою компанією, ви отримаєте професійну консультацію та розробку, монтаж, пусконалагоджувальні роботи, а також навчання персоналу з використання обладнання та відео гід з покроковою інструкцією із завантаження контенту, гарантійне та післягарантійне обслуговування. Крім цього, ми можемо допомогти у створенні відео контенту для трансляції, забезпечимо доставку обладнання до будь-якої точки України.

  Якість продукції підтверджується гарантійними зобов'язаннями від виробників комплектуючих та гарантією на строк до 5 років від STAR GROUP

  Сертифікати якості

  foto
  foto
  foto

  Професійний рівень наших співробітників щорічно підвищується під час обов'язкової практики на заводах-виробниках у Китаї. Навчаючи своїх співробітників, ми дбаємо про якість та конкурентоспроможність виробленої продукції.

  Наша команда

  Вадим Колесник

  Менеджер з продажів

  Михайло Ковальчук

  Менеджер комплектації

  Сергій Соколенко

  Технічний спеціаліст

  Дмитро Численко

  Технічний спеціаліст

  Спеціалісти STAR GROUP будуть раді допомогти вам примножити прибуток свого підприємства, зробити фасад будівлі сучасним та яскравим, вивести інформування клієнтів про товари та акції на новий рівень та допомогти втілити у життя найсміливіші led-ідеї.

  Залишити заявку

  У вас виникли запитання? 🤙 Напишіть нам у зручний месенджер 📝 ⌚ Час роботи фахівців: з 09:00 до 21:00

  Задати питання